English
středa
01
únor
Česká filharmonie - Zkouška orchestru
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
02
únor
Collegium 1704 - Královské slavnosti ve Versailles
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
02
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
03
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
03
únor
Collegium 1704 - Královské slavnosti ve Versailles
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
05
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
06
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
06
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Světová premiéra – psáno pro SOČR
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
07
únor
Hudba, smysl a nesmysl - Setkání s Alfredem Brendelem
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
08
únor
ČSKH - Yu-Chien Benny Tseng, Daniel Wiesner
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
08
únor
Česká filharmonie - Jakub Hrůša
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
09
únor
Česká filharmonie - Jakub Hrůša
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
10
únor
Mistrovský kurz - Adam Plachetka
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
10
únor
Česká filharmonie - Jakub Hrůša
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
11
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
11
únor
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Adam Skoumal
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
12
únor
Zahrajte si s kvartety - Prague cello quartet
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
12
únor
Zahrajte si s kvartety - Prague cello quartet
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
12
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
12
únor
CHANTICLEER - My Secret Heart
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
13
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
13
únor
ČSKH - I. Ženatý, S. Shapiro
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
14
únor
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
14
únor
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
14
únor
PKO / Pražský komorní orchestr - Veronika Böhmová
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
15
únor
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
15
únor
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
15
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
15
únor
ČSKH - Zemlinského kvarteto, N. Mndoyants
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
16
únor
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
16
únor
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
16
únor
O čo ide Idě? - projekce filmu
Česká filharmonie
17:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
16
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
17
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
18
únor
ČSKH - Sdružení hlubokých žesťů ČF
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
18
únor
Česká filharmonie - Daniel Smith
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
19
únor
Tučňáci v Rudolfinu - Pro děti a rodiče
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
19
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
20
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
20
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Kabeláč versus ruská klasika
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
22
únor
Česká filharmonie - Radek Baborák
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
22
únor
Česká filharmonie - Radek Baborák
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
23
únor
Česká filharmonie - Radek Baborák
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
24
únor
Mistrovský kurz - Radek Baborák
Česká filharmonie
12:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
24
únor
Česká filharmonie - Radek Baborák
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
25
únor
PKF – Prague Philharmonia - D2 / E2 / Múza lehká
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
25
únor
PKF – Prague Philharmonia - D2 / E2 / Múza lehká
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
25
únor
Kühnův dětský sbor - The King’s Singers gala
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
únor
PKF – Prague Philharmonia - A7 / Mezi Rýnem a Seinou
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
27
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
28
únor
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00