English
čtvrtek
02
březen
The Prague Vivaldi Master ´s Orchestra - Vlastimil Kobrle
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
05
březen
The Prague Vivaldi Master ´s Orchestra - Vlastimil Kobrle
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
06
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Mozart – Mahler – Mácal
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
07
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
09
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
10
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
10
březen
Carl Orff - Carmina Burana
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
11
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
12
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
15
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
16
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
17
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
18
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
18
březen
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Varvara
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
19
březen
Pianista roku - finále soutěže
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
20
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Hnáni touhou a fantazií
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
21
březen
The Prague Vivaldi Master ´s Orchestra - Vlastimil Kobrle
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
25
březen
PKF – Prague Philharmonia - D3 | E3 | Múza užitečná
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
25
březen
PKF – Prague Philharmonia - D3 | E3 | Múza užitečná
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
březen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
březen
Koncert jap. student. orchestru - Tokai Takanawadai Wind Orchestra
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00