English
čtvrtek
01
červen
Prague Spring 2017 - Camerata Salzburg
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
02
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
03
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
04
červen
Společný orchestr filharmoniků a žáků ZUŠ - Marek Šedivý
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
04
červen
Společný orchestr filharmoniků a žáků ZUŠ - Marek Šedivý
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
05
červen
Čtyři živly - Země
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
05
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
05
červen
Filharmonie mladých Praha -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
06
červen
Pražský komorní orchestr - Koncert pro Václava Hudečka
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
07
červen
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
08
červen
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
09
červen
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
10
červen
Koncert vítězů - Interpretační soutěž Pedagogických fakult s mezinárodní účastí
Ostatní
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
10
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
11
červen
Filharmonici na pokračování - Chambre Ensemble ČF
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
11
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
11
červen
World Civic Orchestra - Vincent Koh
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
13
červen
The Prague Vivaldi Master ´s Orchestra - Vlastimil Kobrle
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
14
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
14
červen
Výroční koncert KOA - Komorní orchestr Akademie
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
16
červen
Orchestr na kusy - Chambre Ensemble ČF
Česká filharmonie
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
16
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
16
červen
Bachova mše H-Moll - Bach Festival Orchestra
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
17
červen
Kühnův dětský sbor - závěrečný koncert I
Ostatní
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
17
červen
Kühnův dětský sbor - závěrečný koncert II
Ostatní
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
17
červen
Kühnův dětský sbor - závěrečný koncert III
Ostatní
18:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
18
červen
Předsvatojánská - Doprovodný program (ZRUŠENO)
Česká filharmonie
14:30 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
18
červen
Předsvatojánská v Rudolfinu (koncert) - ZRUŠENO
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
18
červen
- Koncert k uctění památky Jiřího Bělohlávka
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
18
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
19
červen
Čtyři živly - Země
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
19
červen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Velkolepé finále: Mahler – Lenárd
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
20
červen
Wynton Marsalis a jeho "Swing Symphony" - Otevřená zkouška a diskuze
Česká filharmonie
13:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
20
červen
PKO / Pražský komorní orchestr - Ludmila Peterková
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
20
červen
Czech Philharmonic Chamber Orchestra - Summer Concerts 2017
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
21
červen
Masterclass pro jazzové big bandy - pod vedením členů JLCO
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
21
červen
Jazz at Lincoln Center Orchestra - Wynton Marsalis
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
22
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
22
červen
Mladé talenty Josefu Sukovi -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
23
červen
Masterclass pro hráče na trubku - pod vedením členů JLCO
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
23
červen
Jazz at Lincoln Center Orchestra - Wynton Marsalis
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
24
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
25
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
27
červen
Kdo se bojí České filharmonie? - Martha Issová
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
27
červen
Kdo se bojí České filharmonie? - Martha Issová
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
27
červen
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
28
červen
Kdo se bojí České filharmonie? - Martha Issová
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
28
červen
The Prague Concert Co. - Chicago Youth Symphony Orchestra
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
28
červen
The Chamber Musicians of the Prague Summer Nights - Young Artist Festival
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
30
červen
The Prague Vivaldi Master ´s Orchestra - Vlastimil Kobrle
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00