English
čtvrtek
01
červen
Prague Spring 2017 - Camerata Salzburg
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
03
červen
Kateřina Javůrková lesní roh - Adam Skoumal klavír
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
04
červen
Společný orchestr filharmoniků a žáků ZUŠ - Jiří Bělohlávek
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
04
červen
Společný orchestr filharmoniků a žáků ZUŠ - Jiří Bělohlávek
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
05
červen
Čtyři živly - Země
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
06
červen
Pražský komorní orchestr - Koncert pro Václava Hudečka
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
07
červen
Česká filharmonie - Jean-Yves Thibaudet
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
08
červen
Česká filharmonie - Jean-Yves Thibaudet
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
09
červen
Česká filharmonie - Jean-Yves Thibaudet
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
11
červen
Filharmonici na pokračování - Chambre Ensemble ČF
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
11
červen
World Civic Orchestra - Vincent Koh
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
14
červen
Výroční koncert KOA - Komorní orchestr Akademie
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
16
červen
Orchestr na kusy - Chambre Ensemble ČF
Česká filharmonie
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
18
červen
Předsvatojánská - Doprovodný program
Česká filharmonie
14:30 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
18
červen
Česká filharmonie - Předsvatojánská v Rudolfinu (koncert)
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
19
červen
Čtyři živly - Země
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
19
červen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Velkolepé finále: Mahler – Lenárd
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
20
červen
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
20
červen
PKO / Pražský komorní orchestr - Ludmila Peterková
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
21
červen
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
21
červen
Jazz at Lincoln Center Orchestra - Wynton Marsalis
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
23
červen
Jazz at Lincoln Center Orchestra - Wynton Marsalis
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
27
červen
Kdo se bojí České filharmonie? - Martha Issová
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
27
červen
Kdo se bojí České filharmonie? - Martha Issová
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
28
červen
Kdo se bojí České filharmonie? - Martha Issová
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
28
červen
Kdo se bojí České filharmonie? - Martha Issová
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
28
červen
The Prague Concert Co. - Chicago Youth Symphony Orchestra
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00