English
sobota
01
duben
PKF – Prague Philharmonia - A8 / Zapomenutý mezi titány
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
duben
Piknik v Rudolfinu - Doprovodný program
Česká filharmonie
12:30 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
duben
Česká filharmonie - Piknik v Rudolfinu (koncert)
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
duben
Česká filharmonie - Piknik v Rudolfinu (koncert)
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
duben
Piknik v Rudolfinu - Doprovodný program
Česká filharmonie
17:20 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
duben
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Závažně i lehkovážně s Vladimírem Válkem
Ostatní
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Závažně i lehkovážně s Vladimírem Válkem
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
05
duben
ČSKH - J. Brožková, J. Mráček
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
06
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
06
duben
Collegium 1704 - Janovy pašije – Velikonoční koncert
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
07
duben
Symphonie Triomphante - Haydn Ensemble & Martin Petrák
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
07
duben
Collegium 1704 - Janovy pašije – Velikonoční koncert
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
08
duben
Česká filharmonie - Joshua Weilerstein
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
duben
Filharmonici na pokračování - Escualo Kvintet
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
duben
Tommy Emmanuel - Kytara napříč žánry
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
10
duben
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
10
duben
The Prague Vivaldi Master´s Orchestra - Anda-Louise Bogza
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
10
duben
ČSKH - Jana Boušková
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
11
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
12
duben
Česká filharmonie - Sol Gabetta
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
12
duben
Česká filharmonie - Sol Gabetta
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
13
duben
Česká filharmonie - Sol Gabetta
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
14
duben
Česká filharmonie - Sol Gabetta
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
15
duben
The Prague Vivaldi Master´s Orchestra - Anda-Louise Bogza
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
duben
PKF – Prague Philharmonia - A9 / Bratři ve fraku: Koncert s premiérou
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
17
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
19
duben
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
19
duben
ČSKH - Kvarteto Martinů / K. Košárek
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
19
duben
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
20
duben
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
21
duben
Orchestr na kusy - Escualo Kvintet
Česká filharmonie
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
21
duben
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
duben
ČSKH - Pražákovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
22
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
duben
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Rudolf Buchbinder
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
duben
PKF – Prague Philharmonia - D4/ Múza pro děti
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
duben
PKF – Prague Philharmonia - D4/ Múza pro děti
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
25
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
26
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
28
duben
The Prague Vivaldi Master´s Orchestra - Anda-Louise Bogza
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
29
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
duben
Family Concert - Youth Orchestra Haarlem, Holland
Ostatní
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00