English
sobota
01
duben
PKF – Prague Philharmonia - A8 / Zapomenutý mezi titány
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Závažně i lehkovážně s Vladimírem Válkem
Ostatní
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Závažně i lehkovážně s Vladimírem Válkem
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
06
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
07
duben
Symphonie Triomphante - Haydn Ensemble & Martin Petrák
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
duben
Tommy Emmanuel - Kytara napříč žánry
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
10
duben
The Prague Vivaldi Master´s Orchestra - Anda-Louise Bogza
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
11
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
15
duben
The Prague Vivaldi Master´s Orchestra - Anda-Louise Bogza
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
duben
PKF – Prague Philharmonia - A9 / Bratři ve fraku: Koncert s premiérou
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
17
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
duben
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Rudolf Buchbinder
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
duben
PKF – Prague Philharmonia - D4/ Múza pro děti
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
duben
PKF – Prague Philharmonia - D4/ Múza pro děti
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
24
duben
22. Mezinárodní festival jazzového piana - prolog
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
25
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
26
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
28
duben
The Prague Vivaldi Master´s Orchestra - Anda-Louise Bogza
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
29
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
duben
Family Concert - Youth Orchestra Haarlem, Holland
Ostatní
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
duben
Parnas Ensemble - The Best Selection of Classic
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00