English
středa
01
listopad
Česká filharmonie - Vadim Gluzman
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
01
listopad
Česká filharmonie - Vadim Gluzman
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
02
listopad
Česká filharmonie - Vadim Gluzman
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
03
listopad
Česká filharmonie - Vadim Gluzman
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
04
listopad
PKF – Prague Philharmonia - Hudba a příroda (D2)
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
04
listopad
PKF – Prague Philharmonia - Hudba a příroda (E2)
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
07
listopad
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
07
listopad
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
07
listopad
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
11
listopad
ČSKH - Koncert vítězů soutěže Nadace B. M. 2016
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
11
listopad
Česká filharmonie - Ben Gernon
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
12
listopad
Filharmonici na pokračování - Dvouplátková show s fagotisty a hobojisty
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
15
listopad
Orchestr na kusy - Dvouplátková show s fagotisty a hobojisty
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
15
listopad
ČSKH - Pražákovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
17
listopad
Studentské orchestry - Koncert ke Dni studentstva
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
18
listopad
Jiří Stivín a Collegium Quodlibet - Pocta sv. Cecílii
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
19
listopad
Jana Boušková - Má vlast
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
19
listopad
Klavírní festival R. Firkušného - Andrei Gavrilov
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
20
listopad
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - S Ódou na radost
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
21
listopad
Klavírní festival R. Firkušného - David Fray
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
22
listopad
Česká filharmonie - Vladimir Jurowski
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
22
listopad
ČSKH - V. Bukač, A. Skoumal
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
22
listopad
Česká filharmonie - Vladimir Jurowski
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
23
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
23
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
23
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
23
listopad
Česká filharmonie - Vladimir Jurowski
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
24
listopad
Skládání na přání - aneb Jak vzniká hudba
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
24
listopad
Česká filharmonie - Vladimir Jurowski
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
25
listopad
Klavírní festival R. Firkušného - Pierre-Laurent Aimard
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
listopad
Česká filharmonie - Betlémská v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
listopad
Adventní koncert I - Collegium českých filharmoniků
Česká filharmonie
17:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
listopad
Collegium 1704 - Zpívejte Hospodinu
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
26
listopad
Adventní koncert II - In modo camerale, K. Javůrková
Česká filharmonie
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
27
listopad
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Tajuplný svět Stevena Isserlise
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
28
listopad
Klavírní festival R. Firkušného - Khatia & Gvantsa Buniatishivili
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
29
listopad
Česká filharmonie - Isabelle Faust
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
30
listopad
Orchestr na kusy - Předvánoční koncert s anděly na výsostech
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
30
listopad
Česká filharmonie - Isabelle Faust
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00