English
pondělí
02
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Vzpomínky, osudy a fantazie
Ostatní
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
02
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Vzpomínky, osudy a fantazie
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
03
říjen
Collegium 1704 - Missa Omnium Sanctorum
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
04
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
05
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
05
říjen
Rudolfínek - Paní učitelky a páni učitelé, pojďte si (taky) hrát
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
06
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
06
říjen
Večerní Čtyři kroky - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
08
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Suppého velká mše (A2)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
09
říjen
ČSKH - Stamicovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Juan Diego Flórez - Vincent Scalera
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
13
říjen
Orchestr na kusy - Prague Cello Quartet
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Hudba a Nálada (D1)
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Hudba a Nálada (E1)
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
říjen
Koncert filmové hudby SCI-FI -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
15
říjen
Filharmonici na pokračování - Prague Cello Quartet
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
18
říjen
ČSKH - Bennewitzovo kvarteto, Ib Hausmann
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
19
říjen
Česká filharmonie - Zahajovací koncert 122. sezony
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
20
říjen
Česká filharmonie - Zahajovací koncert 122. sezony
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
21
říjen
ČSKH - Pavel Černý
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
neděle
22
říjen
Česká studentská filharmonie - Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
22
říjen
PKF – Prague Philharmonia - J. Hrůša a K. Kněžíková (A3)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
23
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
23
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
24
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
24
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
24
říjen
Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
25
říjen
ČSKH - Afflatus Quintet
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
30
říjen
ČSKH - V. Gluzman, E. Sinaisky
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
31
říjen
Mezinárodní hudební festival Struny podzimu - Richard Galliano a Radek Baborák Ensemble
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00