English
neděle
01
říjen
Korejská a česká hudba od léta do zimy -
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
02
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Vzpomínky, osudy a fantazie
Ostatní
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
02
říjen
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
02
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Vzpomínky, osudy a fantazie
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
03
říjen
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
03
říjen
Collegium 1704 - Missa Omnium Sanctorum
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
04
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
05
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
05
říjen
Rudolfínek - Paní učitelky a páni učitelé, pojďte si (taky) hrát
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
05
říjen
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
05
říjen
Michal Hrůza - 20 let na hudební scéně
Ostatní
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
06
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
06
říjen
- Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
06
říjen
Večerní Čtyři kroky - Dvořákovo Te Deum a Biblické písně
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
07
říjen
Symfonický orchestr hl. města Prahy FOK - Fazil Say
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
08
říjen
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
08
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Suppého velká mše (A2)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
09
říjen
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
09
říjen
ČSKH - Stamicovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
10
říjen
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
10
říjen
Magdalena Kožená a Antonio El Pipa -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
11
říjen
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
11
říjen
Donátorský galavečer - ve prospěch Nadačního fondu Magdaleny Kožené
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
12
říjen
Juan Diego Flórez - Vincent Scalera
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
13
říjen
Orchestr na kusy - Prague Cello Quartet
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
13
říjen
- Cimbálová muzika České filharmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
13
říjen
Pocta českým filmům a pohádkám 3 -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Hudba a Nálada (D1)
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Hudba a Nálada (E1)
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
říjen
Koncert filmové hudby SCI-FI -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
15
říjen
Filharmonici na pokračování - Prague Cello Quartet
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
16
říjen
Koncert k poctě Zuzany Růžičkové -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
17
říjen
- La Tromba
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
17
říjen
Pražský komorní orchestr - Jan Mráček
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
17
říjen
Lapení mistra -
Ostatní
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
18
říjen
ČSKH - Bennewitzovo kvarteto, Ib Hausmann
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
18
říjen
Broumovská klávesa 2017 - Slavnostní koncert laureátů
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
19
říjen
Česká filharmonie - Zahajovací koncert 122. sezony
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
20
říjen
Česká filharmonie - Zahajovací koncert 122. sezony
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
21
říjen
ČSKH - Pavel Černý
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
21
říjen
„Symphonie Triomphante“ - Zrození symfonie vol. 2
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
22
říjen
Česká studentská filharmonie - Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
22
říjen
Kytara napříč žánry - 20. ročník mezinárodního festivalu
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
22
říjen
PKF – Prague Philharmonia - J. Hrůša a K. Kněžíková (A3)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
23
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
23
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
23
říjen
- Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
23
říjen
I Maestri - Europe Tour
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
24
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
24
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
24
říjen
Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
25
říjen
Tučňáci v Rudolfinu - Pavel Liška
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
25
říjen
ČSKH - Afflatus Quintet
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
25
říjen
Světlo porozumění -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
26
říjen
- La Tromba
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
27
říjen
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
29
říjen
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
29
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Mimořádný koncert s Alexanderem Liebreichem
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
30
říjen
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
30
říjen
ČSKH - V. Gluzman, E. Sinaisky
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
31
říjen
Mezinárodní hudební festival Struny podzimu - Richard Galliano a Radek Baborák Ensemble
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00